Stoły dotykowe V-TABLE

Stoły dotykowe są innowacyjnym rozwiązaniem, które pozwala na sterowanie aplikacjami za pomocą dotyku, a niezwykła łatwość korzystania z nich oraz wizualna atrakcyjność na długo zapadają w pamięć użytkowników. Tego rodzaju urządzenia umożliwiają niecodzienną prezentację produktów i usług przy wykorzystaniu nieszablonowych oraz interaktywnych mechanizmów. Na stołach V-TABLE mogą być zatem wyświetlane barwne gry, zdjęcia, filmy, modele 3D, logotypy znanych marek, jak również wszelkie treści, które pragniesz przekazać swoim odbiorcom w interesujący i angażujący sposób.

V-TABLE to multimedialny stół dotykowy, o którego kształcie, rozmiarze czy kolorze decyduje sam klient. W końcu wszystko będzie zależeć od miejsca, w którym chcemy urządzenie postawić oraz funkcji, jakie ma spełniać. V-TABLE zawiera profesjonalny panel LCD, który przystosowano do pracy w pozycji stołu oraz odpowiednią wentylację, powodującą, że może pracować w trybie ciągłym. Wykorzystana technologia pojemnościowa, działająca przez szkło sprawia, że można uzyskać blat w formie jednolitej powierzchni bez dodatkowych wystających ramek. Warto dodać, że urządzenie jest odporne na zalania oraz łatwe w utrzymaniu czystości, co oznacza, że może spełniać funkcję tradycyjnego stołu. Stoły dotykowe można zatem z powodzeniem wykorzystywać w miejscach publicznych o dużym natężeniu ruchu takich jak galerie handlowe, kina, lotniska czy targi.

Jeden stół, wiele możliwości
Dotykowe rozwiązania świetnie współgrają z nowoczesnymi technologiami. Każdy, komu zależy na tym, aby utrzymać pozycję lidera na rynku innowacyjności, powinien postawić na stoły interaktywne, które nie stały się jeszcze standardowym wyposażeniem. Dzięki temu zaoferujesz swoim klientom coś zupełnie nowego, innowacyjną technologię, w której chętnie wezmą udział. Warto dodać, że takie stoły wcale nie muszą wiązać się jedynie z reklamą i prezentowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych, ponieważ coraz większe grono osób prywatnych interesuje się zastosowaniem takich stołów również w życiu prywatnym. Właśnie dlatego pojawia się dużo interesujących gier i aplikacji dopasowanych do takich urządzeń. Można więc wykorzystać stół interaktywny także do rozrywki i sprawić, że dzięki niemu Twoi pracownicy odetchną chwilę w czasie przerwy. Gry zespołowe będą nie tylko świetną zabawą, ale również doskonałym sposobem na budowanie i integrację zespołu.

Specjalnie na zamówienie
Stoły multimedialne V-TABLE tworzone są na specjalne zamówienie według koncepcji architekta lub projektantów. Tego rodzaju urządzeniu najczęściej znajdują zastosowanie w nowoczesnych muzeach, centrach edukacyjno-naukowych oraz innych obiektach użyteczności publicznej. Cechują się bogactwem kształtów i wysoką jakością materiałów wykończeniowych takich jak stal nierdzewna, stal kortenowska oraz szkło i drewno. Tworząc własny V-TABLE przekształcasz typowy proces prezentacji i sprzedaży w niezapomniane przeżycie dla Twoich klientów.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 547 136

E-mail: kontakt@caseopen.pl

Polecane rozwiązania interaktywne dla biznesu, placówek medycznych, szkół i muzeów. Najlepsze i sprawdzone przez wielu ekspertów produkty. 

 

Videofonika.pl